Naujienos iš parodos Miunchene „Transport Logistic 2011“

Limarko Grupės atstovai 2011 m. gegužės 10–13 d. dalyvavo didžiausioje pasaulyje transporto parodoje „Transport Logistic 2011“ Miunchene (Vokietijos Federacinė Respublika).

Tarptautinė specializuota logistikos, susisiekimo, IT ir tiekimo grandinės valdymo paroda „Transportas ir logistika“ vyksta kas dvejus metus.

Ši paroda apima visą transporto ir logistikos sektorių – logistiką, transportavimo procesus, krovinių gabenimą. Remiantis parodos organizatorių duomenimis, parodą aplankė apie 51 tūkst. lankytojų iš 134 šalių. Limarko Grupė savo paslaugas pristatė bendrame Klaipėdos uosto stende.

Pasak UAB „Baltkonta“ direktoriaus Kęstučio Kairio, dalyvavimas parodoje suteikė galimybę užmegzti naudingų naujų verslo kontaktų, susipažinti su potencialiais klientais pervežimų srityje.

Parodos metu vyksiančiose specializuotose konferencijose šiais metais buvo pateikta išsami naujų logistikos ir transporto ūkio rinkų, tendencijų ir inovacijų apžvalga. Konferencijų programose buvo nagrinėtos tokios temos: „žalioji logistika“, telematikos sprendimai Europoje, krovinių pervežimas be sienų, kt.

Daugiau informacijos apie šį renginį galima rasti oficialiame parodos tinklalapyje www.transportlogistic.de