Autorių teisės

Visos autoriaus teisės į šioje svetainėje pateiktą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, visus joje pateiktus dokumentus, tekstus, atvaizdus, skaičius, grafikus, vaizdo ar garso įrašus yra saugomos Lietuvos Respublikos autorių teisių ir gretutinių teisių įstatymo nustatyta tvarka.
Draudžiama be išankstinio raštiško UAB „Limarko“ sutikimo šioje svetainėje esančią informaciją bet kokia forma ar priemonėmis atkurti, platinti, skelbti ar kitaip naudoti pažeidžiant UAB „Limarko“ intelektinės nuosavybės teises. Svetainėje pateikiami trečiųjų asmenų intelektinės nuosavybės objektai saugomi trečiųjų asmenų

Duomenų apsauga

Apsilankius šioje svetainėje gali būti, kad jos serveryje bus saugoma informacija apie prieigą (data, laikas, pasiektas puslapis). Tai nereiškia jokios asmens duomenų analizės (pvz., Vardo, adreso ar el. Pašto adreso). Jei asmens duomenys renkami, tai įvyksta – kiek įmanoma – tik gavus išankstinį tinklalapio vartotojo sutikimą. Duomenys negali būti perduodami trečiosioms šalims be aiškaus vartotojo sutikimo.

Norime aiškiai pabrėžti, kad perduodant duomenis internetu (pvz., el. paštu) gali atsirasti saugumo spragų. Iš to seka, kad neįmanoma visiškai apsaugoti duomenų nuo trečiųjų šalių prieigos. Svetainės savininkas negali prisiimti jokios atsakomybės už žalą, atsirandančią dėl tokių saugumo spragų.

Trečiosioms šalims reklamos tikslais negalima naudoti visų paskelbtų kontaktinių duomenų. Svetainės savininkas pasilieka teisę imtis teisėtų veiksmų, jei nepageidaujama siunčiama reklaminė informacija, pvz. elektroniniu paštu.

Kaip mes naudojame slapukus?

Šioje svetainėje naudojama „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Šiuo tikslu „Google Analytics“ naudoja slapukus.

Slapukų gauta informacija apie naudojimąsi interneto svetaine – standartinė interneto žurnalo informacija (įskaitant jūsų IP adresą) ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – perduodama Google ir Google ją saugo taip pat ir JAV esančiuose serveriuose. Prieš išsiunčiant jūsų IP adresą Google, svetainė paverčia jį anoniminiu.

Pagal Google „privatumo skydo“ sertifikavimo tvarką, Google pareiškia, kad ji laikosi ES ir JAV „privatumo skydo“ sistemos reikalavimų. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

Pagal „Google Analytics“ paslaugos teikimo sąlygas Google nesusies duomenų subjekto IP adreso su jokiais kitais Google turimais duomenimis.

Galite atsisakyti naudoti slapukus pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, tačiau atminkite, kad jei tai padarysite, galbūt negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate, kad „Google“ tvarkytų duomenis apie jus aukščiau nurodytu būdu ir tikslais.