Su pandemija kovojančius uostamiesčio medikus Limarko grupė aprūpino unikalia įranga

COVID-19 pandemijai vėl įsisiūbuojant gydymo įstaigoms susirūpinimą kelia infekcija sergančių pacientų transportavimas. Kad ši procedūra keltų kuo mažiau grėsmės ir pacientams, ir medikams, būtinos saugiam pacientų pervežimui skirtos kapsulės. Deja, jų įsigijimas šalies gydymo įstaigoms – didelė finansinė našta.

Pagalbai su pandemija kovojantiems medikams susitelkė Limarko grupės bendruomenė, Klaipėdos universitetinei ligoninei  parūpinusi transportavimo kapsulę. Dar vieną kapsulę gydymo įstaigai nupirko VšĮ Gydymo įstaigų paramos fondas. Vienos kapsulės, vertė – 8500  eurų.

„Esame socialiai atsakinga bendrovė ir paramą gydymo įstaigoms teikiame jau 27-erius metus. Šiandienos situacijoje labiausiai reikia susitelkti kovai su pandemija. Nevalia šioje kovoje medikų palikti vienų, tad prisidedame, kuo galime. Šįkart Klaipėdos universitetinė ligoninė išsakė poreikį transportavimo kapsulėms. O mūsų pareiga buvo pasirūpinti, kad Izraelyje pagaminta įranga kuo operatyviau pasiektų gydymo įstaigą“, – apie paramą ligoninei pasakoja Limarko grupės prezidentas Vytautas Lygnugaris.

Kaip naujasis pirkinys veikia ir palengvina medikų darbą, domėjosi Klaipėdos universitetinėje ligoninėje apsilankęs V. Lygnugaris drauge su Limarko grupės verslo plėtros direktoriumi Sauliumi Laumeniu.

Klaipėdos universitetinės ligoninės vyr. gydytojo Vinso Janušonio komentaras apie kapsulių veikimą ir naudojimo galimybes – naujienų portaluose:

https://klaipeda.diena.lt

http://www.ve.lt