Jaunieji buriuotojai varžėsi dėl „Limarko” taurės

Drevernos uoste dvi dienas vyko tradicinė „Limarko” buriavimo taurės regata. Šįkart varžėsi jaunieji buriuotojai iš Kauno, Platelių, Šiaulių, Neringos ir Klaipėdos.
„Oro sąlygos buvo itin palankios buriavimui. Drevernoje esantis apžvalgos bokštas leido buriavimo sporto sirgaliams iš viršaus grožėtis sportininkų pasirodymais”, – džiaugėsi varžybas organizavę Klaipėdos regiono buriavimo mokyklos „Žiemys” atstovai.

„Limarko” taurės skirtingų kategorijų nugalėtojai: „Optimist A” grupėje lygių neturėjo Rokas Radivkeras (Kaunas), „Optimist B” grupėje – Kajus Kartanovičius (Neringa), „Laser 4.7” klasėje – Dalius Kožemečenko (Neringa), „Laser Radial” – Kotryna Kneižytė (Klaipėda), „Laser Standart” – Rokas Rudgalvis (Klaipėda).

Dalyvius sveikino ir apdovanojo UAB „Limarko” vadovas Vytautas Lygnugaris. Teisėjai ir treneriai taip pat sulaukė Limarko grupės dovanų.

Klaipėdos regiono buriavimo mokyklos treneriai ir administracijos darbuotojai dėkoja pagrindiniam varžybų rėmėjui – Limarko grupei.

„Džiugu, kad tai jau tapo tradicine vaikų buriavimo regata Drevernoje. Ypač džiaugiamės, kad šį Limarko grupės socialinės atsakomybės projektą teigiamai įvertino Lietuvos buriuotojų sąjunga, įtraukdama jį į 2015 metų varžybų tvarkaraštį”, – teigė V. Lygnugaris.

„Faktiškai „Limarko” taurės regata tampa Lietuvos vaikų buriavimo respublikiniu čempionatu „Optimist A” ir „Laser 4.7″ klasėse”, – džiaugėsi ir „Žiemio” buriavimo mokyklos vadovas Salvijus Paškauskas.