UAB „Limarko jūrų agentūra” atstovai dalyvavo kruizinio verslo parodoje Majamyje


Š. m. kovo 14-17 d. UAB „Limarko jūrų agentūra“ atstovai dalyvavo kasmetinėje tarptautinėje kruizinio verslo parodoje „Cruise Shipping Miami“.

Daugiau nei 25-erius metus vykstanti paroda pritraukia dešimtis tūkstančių lankytojų ir apie 1000 eksponentų iš daugiau nei 100 šalių. Parodos metu vykstančioje konferencijoje aptariami aktualūs kruizinio verslo klausimai: kruizinės laivybos dabartis, ateitis bei iššūkiai, aplinkosauga, laivyno atnaujinimas ir plėtra, laivų statyba ir projektavimas, laive teikiamos paslaugos bei technologijos, taip pat keleivių aptarnavimas kruiziniuose terminaluose bei šių terminalų patrauklumas.


Lietuvos nacionalinis stendas šiais metais buvo ne tik tautiškas, bet ir modernus, akcentuojantis Klaipėdą kaip šiuolaikišką, modernų uostą ir miestą. Lankytojams buvo pristatytos Klaipėdos uosto kruizinių paslaugų inovacijos, kruiziniams keleiviams siūlomų ekskursijų maršrutai, infrastruktūra. Kaip ir kasmet delegacijos nariai buvo parengę naujų specialiai šiai parodai skirtų leidinių, suvenyrų bei lietuviškų tautinių vaišių.

Pagrindinis dalyvavimo „Cruise Shipping Miami 2011“ tikslas – skatinti kruizinę laivybą į Klaipėdos uostą, atskleidžiant kruizinėms linijoms, kelionių agentūroms ir potencialiems keleiviams Klaipėdos regiono patrauklumą, informuojant juos apie naujas turizmo paslaugas, Klaipėdos uosto infrastruktūrą, uosto rinkliavų nuolaidų kruiziniams laivams sistemą.

Lietuvos stendas 2011 m.